RU UA EN
Обратная
связь
RU UA EN

Международный день поля

Компанія «Egritech» прийняла участь у параді сільськогосподарської техніки в Умані. Захід пройшов у рамках міжнародного Valtra Smart Tour 2018. Це – тур, який влаштувала фінська компанія з виробництва високотехнологічних тракторів «Valtra». Серед 18 країн світу – і наша Україна. Закордонних гостей зустріли українські партнери «Valtra» - компанія «Астра». Нещодавно «Астра» стали й нашим офіційним дилером. Під час міжнародного Дня поля були представлені закордонні перлини сільськогосподарської техніки, серед яких і наш бункер-перевантажувач БНП-30, саме – українського виробництва.
Серед гостей заходу були власники аграрних підприємств та керівники агрохолдингів. Усім охочим організатори надали можливість побувати за кермом новеньких тракторів та випробувати техніку у полі. А найініціативніших клієнтів нагородили цінними призами.
Ми пишаємося співпрацею з новим офіційним дилером нашої компанії – «Астра»! Слідкуйте за новинами від «Egritech» та дізнавайтеся про наступні демонстраційні покази!