RU UA EN
+380 44 290 04 49
sales_i@egritech.org
Feedback
form
RU UA EN

Перший День народження під час виставки Agroexpo-2018

ТОВ ТД «Egritech» зустрів свій 1-ий День народження під час виставки «Agroexpo-2018» у місті Кропивницькому. До представленої Торговим домом експозиції увійшли ті вироби, які найбільше користувалися попитом протягом року та мають найбільшу кількість впроваджених інновацій. Серед них: автопоїзд-зерновоз МАЗ АСПС-1424, БНП-16 та БНП-30.agro expo 2018
Нагадаємо, що у минулому році ми вийшли на ринок України з унікальною технікою для збирання врожаю. Перевантажувальний бункер-накопичувач від ТОВ «ТД «Egritech» дає змогу застосувати нові варіанти логістики у полі, що пришвидшують процес жнив та збільшують економічну ефективність господарств до +30%. Використовуючи бункер-перевантажувач аграрії можуть не зупиняти процес обмолоту комбайном, а вивантажувати його зміст на ходу. Ще однією перевагою цієї техніки є її здатність здійснювати мінімальний тиск на ґрунт та зберігати його від пошкоджень, які зазвичай завдає автопоїзд, заїжджаючи у поле.
Ще одним нашим досягненням є автопоїзд-зерновоз на різних шасі, але у будь-якому випадку – з полегшеною конструкцією. Таким чином ми розпочали власну боротьбу із пошкодженням доріг, водночас давши можливість аграріям транспортувати врожай без перевантажень і уникати штрафів.
Також під час виставки ми вперше презентували клієнтам програму кредитування від «Ощадбанк» на придбання с/г техніки «Egritech». Відтепер власники господарств з земельним банком до 500 га зможуть отримати кредит на суму до 9 млн.гривень та терміном до 36 місяців.agro expo 2018

Звертаємо вашу увагу, що саме через «Ощадбанк» аграрії можуть отримати часткову компенсацію вартості за придбану с/г техніку до 40%. До цієї програми увійшли майже всі одиниці техніки виготовленої Торговим домом «Egritech».
Вся техніка, представлена під час виставки «Agroexpo-2018», одразу по її завершенню перейшла у розпорядження нових власників - сільськогосподарських господарств у різних регіонах України.